• O nas

Witamy w sklepie internetowym e-vox.pl.

 

 

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą produktów elektronicznych na polskim rynku już od 2005 roku. To daje nam pewność, że osiągnięty w tym czasie poziom profesjonalizmu pozwoli spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

 

Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom dostępu w jednym miejscu do jak najszerszej oferty produktów elektronicznych, począwszy od komputerów, przez elektroniczny sprzęt biurowy (niszczarki, kopiarki, rzutniki, drukarki etykiet i wiele, wiele więcej), aż po sprzęt RTV, a nawet sprzęt medyczny (lampy, wagi, maty, ciśnieniomierze). To pozwala Państwu oszczędzać na kosztach przesyłki i zadbać o pełne wyposażenie za jednym zamachem.

 

Posiadamy specjalny dział dedykowany sprzedaży B2B,który stale monitoruje ceny oraz stara się dostarczać najwyższej jakości towary w najniższych możliwych cenach. Nasza firma specjalizuje się również w realizacji zamówień z sektora publicznego, zarówno organizacji rządowych, samorządowych jak i pozarządowych. Do grona naszych klientów zaliczają się między innymi :

 

·         Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

·         Ministerstwo Sprawiedliwości

·         KRUS

·         Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: ARiMR

·         Liczne samorządy oraz organizacje samorządowe

·         Publiczne i niepubliczne uczelnie wyższe (takie jak Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet AM w Poznaniu, Politechnika Wrocławska )

·         Liczne organizacje pozarządowe

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, które sprowadzamy bezpośrednio od ich producentów. Na Państwa życzenie zajmiemy się także sprowadzeniem tych trudniej dostępnych.

 

Naszą misją jest dbanie o zadowolenie naszego klienta. Każdego traktujemy indywidualnie i z równą dbałością podchodzimy do każdego, nawet najmniejszego nawet zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, by z zakupów w naszym sklepie byli Państwo jak najbardziej zadowoleni.

 

Współpraca z wiodącymi na naszym rynku firmami kurierskimi (UPS, GLS, DPD, K-EX) oraz Pocztą Polską i Paczkomatami InPost pozwala dać Państwu możliwość wyboru sposobu dostawy zamówionych przez Państwa produktów.

Gwarantujemy realizację zamówienia już od jednego (!) dnia, do maksymalnie dwóch tygodni - w zależności od dostępności danego produktu. Za zakupy w naszym sklepie płacić można zarówno za pośrednictwem przelewu, jak i płatności przy odbiorze. Współpraca naszego sklepu z bankami (Santander Finanse, Credit Agricole) pozwala Państwu także na zakupy w systemie ratalnym!

Stale staramy się powiększać asortyment naszego sklepu i zapewniać dostęp do jak największej gamy produktów. Zapraszamy zatem do przejrzenia naszej oferty i zachęcamy do robienia w nim zakupów. E-vox.plto profesjonalizm, komfort i dobra cena, w skrócie - pewność, że zakupy u nas to dobra decyzja.

W razie pytań - prosimy o kontakt mailowy: sklep@e-vox.pl.

Dane kontaktowe :

Sklep e-Vox.pl
ul.Piękna 66
60-589 Poznań
NIP 886-147-05-85
tel. 61- 611 55 30