• Switch Dell Transceiver QSFP + 40GbE ESR

Czas realizacji 3 dni
Brak towaru
5300.13
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 15
Poczta Polska 18
Kurier GLS (Pobranie) 35
Kurier UPS 35
Dostępność Brak towaru
Waga 0.02 kg
KOD 407-BBPH
EAN 5397063829941
Zostaw telefon
Opis produktu
DELL 407-BBPH. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 40000 Mbit/s, Typ interfejsu: QSFP+, Złącze światłowodowe: LC,QSFP+. Typ przewodu: Swiatłowód, Długość fali: 850 nm, Kolor produktu: Metaliczny. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.

Specyfikacja produktu
Maksymalna szybkość przesyłania danych 40000 Mbit/s
Typ interfejsu QSFP+
Złącze światłowodowe LC,QSFP+
Technologia okablowania 40GBase-ESR
Liczba dołączonych produktów 1 szt.
Typ przewodu Swiatłowód
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak
Długość fali 850 nm
Kolor produktu Metaliczny
Obsługa podłączania podczas pracy Tak
Maksymalny dystans transferu 300 m
Obsługiwane produkty Dell:nDell Networking N4032nDell Networking C9010nDell Networking N4032FnDell Networking N4064nDell Networking N4064FnDell Networking S6100nDell Networking Z9100
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci